REA ALFA UP 011: dub bardolino, Kuchynská dolná skrinka Expand

REA ALFA UP 011: dub bardolino, Kuchynská dolná skrinka

Drevona Drevona

Nový

48,00 €

s DPH

Akceptujeme platby:
Akceptujeme platby:

Kuchynská skrinka 30 cm REA ALFA UP 011

Spodná skrinka do kuchyne so šírkou 30 cm v prevedeniach REA

Kvalitné a praktické kuchynské skrinky sú vhodné do každej kuchyne a dokonale využijú každú časť priestoru. Kuchynská linka zostavená na mieru je najlepším riešením priestoru v kuchyni. Kuchynské skrinky pre kuchynskú linku na mieru by sme mohli rozdeliť na tri základné typy skriniek: spodné kuchynské skrinky, horné kuchynské skrinky a rohové kuchynské skrinky. Správnou kombináciou týchto typov skriniek si dokážete vytvoriť kuchyňu na mieru podľa vašich predstáv.

Kuchynská skrinka REA ALFA UP 011 je na nožičkách, vpredu sú elegantné kovové nožičky a v zadnej časti sú čierne na prispôsobenie. Kuchynská skrinka je vyrobená z laminovanej DTD dosky (nie papiera). Spodná skrinka je uzatvárateľná praktickými dvierkami s praktickými širokými kovovými úchytkami vo vrchnej časti dvierok. Kuchynskú skrinku vyrábame vo všetkých REA drevodezénoch.

Rozmery kuchynskej skrinky REA ALFA UP 011 sú – šírka: 30 cm, hĺbka: 47 cm, výška: 72 cm. Výška spodnej skrinky aj s nožičkami: 81,6 cm. ABS hrany dvierok skrinky majú 2 mm, korpus skrinky má ABS 0,5 mm. Kuchynská skrinka je dodávaná v demonte. Spodná skrinka do kuchyne je slovenský nábytok vyrábaný spoločnosťou DREVONA.

Vlastnosti

Farbadub bardolino
Šírka30 cm
Hĺbka47 cm
Výška72 cm

Stiahnuť

Súhlasím

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.